Про компанію

ТзОВ “Дідал” – це компанія з більш ніж 25-річним досвідом, яка виробляє справді якісну та надійну тротуарну плитку та бруківку. За нашими плечима сотні готових об’єктів та задоволених клієнтів.

Ми виготовляємо: бруківку, тротуарну плитку, бордюри, водостоки, бетонні елементи огорожі.

Вся продукція нашого виробництва чудово витримує фактично будь-які фізичні чи атмосферні навантаження без втрати якості.

Форми для виробництва тротуарної плитки відповідають стандартам України. Всі матеріали, які ми використовуємо, забезпечують високу механічну міцність і довговічність в процесі експлуатації.

Наш підхід

ТзОВ “Дідал” виготовляє продукцію за двома доступними на даний час технологіями: вібропресування та вібролиття.

Висококваліфіковані бригади під керівництвом досвідчених майстрів здійснюють весь комплекс робіт: від демонтажу старого покриття, підготовчих робіт та планування території до укладання бруківки. Ціни коливаються в залежності від складності та умов виконання робіт, є конкурентноспроможними та орієнтовані на клієнта (доступна система знижок).

Переваги саме тротуарної плитки перед асфальтом у створенні благоустрою Вашого будинку, майданчику чи алеї полягає не тільки в різноманітності форм та кольорів, але перш за все, в міцності та довговічності. Таке покриття послужить Вам багато-багато років, а широкий спектр візерунків та забарвлень відкриє великий простір для творчості.

На ринку з 1991 року

Сотні готових об’єктів

Власне виробництво

Імпортне обладнання

Відлагодженні технічні процеси

Знаходимося у Львові

Контроль якості

×
Замовити зворотній дзвінок